Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Title Image
O nás

Sme v prvom rade matky, ktoré hľadali pre svoje deti ideálne topánky. Keď sme ich nenašli, tak sme ich dali vyrobiť. Okrem toho sme susedy, takže máme k sebe blízko nielen ľudsky. Obe sme aktívne matky, či už ide o trávenie voľného času alebo o životnú filozofiu.

 

Viki je marketérka, ktorá má doma dve živé striebra, ktoré ani chvíľu neposedia. Večer, keď Tamarka a Marek padnú od únavy do postele, ona fičí ďalej. Prehľadáva internet, vymýšľa stratégie a dumá nad tým, ako robiť veci lepšie.

 

Anka je televízna moderátorka a redaktorka, na rodičovskej dovolenke založila o.z., ktoré supluje funkciu materskej školy v okolí Bratislavy, keďže jej syna Danielka nevzali pre nedostatok miesta do škôlky. Okrem Danielka sa stará aj o mladšiu dcéru Miriam.

„Dajte dieťaťu správne topánky a dokáže dobyť svet!“ Stačí upraviť dve písmenká v slávnom výroku Marlin Monroe o lodičkách (dievčaťu/dieťaťu) a dokonale vyjadrí to, čo nás motivovalo založiť značku pohodlnej detskej obuvi Bare Bear.

Na začiatku bola nespokojnosť a nápad. Po niekoľkomesačnom prieskume trhu sme našli kvalitného a šikovného výrobcu v Bardejove. Predtým, než sme ho oslovili na spoluprácu, sme jeho topánky testovali na vlastných deťoch. Spojili sme svoje sily s fantastickou dizajnérkou Evkou Gacho, ktorá navrhla prvú sériou topánok a s grafičkou Terezou Maco, ktorá sa postarala o naše logo.

POVEDALI O NÁS

Práve som objavila slovenskú nádheru! Blahoželám, Bare Bear, nech sa vám darí!

Kristína Tormová

Herečka a blogerka

Nezvyknem zdieľať značky, ale táto je od mojej bývalej kolegyne z telky, ktorá má tiež 4 vrtule v zadku a na materskej založila vlastnú firmu na výrobu barefoot topanociek pre deti. No pozor! Vyrobené komplet celé na Slovensku. Úžasné povzbudenie pre mamičky. Nebojte sa zostať doma v rodine a realizovať svoje sny.

Zuzka Matúšová

Blogerka - projekt Lifereset

Kočky, predávate prekrásne detské topánočky!

Zuzka Liptáková

mamina a zákazníčka